grafika
Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza: DOGMAN
Termin:
Od: 25-10-2018, 20:30
Do: 25-10-2018, 22:12
Kategoria:

 

Kino 3D Przedwiośnie w Krotoszynie serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z kinem ciekawym, niezależnym, ambitnym w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Zygmunta Kałużyńskiego, który działa przy krotoszyńskim kinie. Seanse odbywają się tradycyjnie w czwartki wieczorem a już w najbliższy czwartek 25 października o godz. 20:30 zapraszamy na francusko-włoski dramat "DOGMAN".

 

 

„Dogman” to historia trzydziestoparoletniego Marcello (Marcello Fonte), który mieszka razem z ukochaną córeczką i na co dzień zajmuje się strzyżeniem psów. Powszechnie uchodzi za spokojnego człowieka. Ale kiedy z więzienia wychodzi lokalny gangster i zaczyna terroryzować całą okolicę, Marcello postanawia zawalczyć o swoją godność i obmyśla nieoczekiwaną zemstę.

 

„Dogman” inspirowany jest jedną z najbardziej fascynujących i makabrycznych zbrodni w historii Włoch. Krajowe media latami żyły wydarzeniami, jakie rozegrały się na przedmieściach Rzymu w 1988 roku. „To film o zemście, ale również o desperackiej potrzebie godności w świecie, w którym rządzi prawo silniejszego, a jedynym wyjściem wydaje się przemoc” – mówi o filmie Matteo Garrone.


ZAPRASZAMY / BILETY TYLKO 10 ZŁ

 

 

lokalizacja
Miejsce:

Kino 3D Przedwiośnie
ikona daty 23-10-2018, 14:21 ikona autoraRedaktor KOK
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się